به علت نوسانات ارزی قبل از ثبت سفارش  استعلام قیمت بگیرید

به علت نوسانات ارزی قبل از ثبت سفارش  استعلام قیمت بگیرید

سه پایه

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا با این همه تنوع سه پایه که تقریبا همگی یک کار انجام میدهند با قیمت های مختلفی در بازار وجود دارد.

اول از هرچیزی باید بگوییم  که سه پایه برای چه منظوری استفاده میشود؟ کار اصلی سه پایه ثابت نگه داشتن دوربین از حرکت و لرزش میباشد که از سه قطعه که درباره آنها توضیح میدهیم تشکیل شده است. 

 • هد سه پایه :

   یکی از مهمترین قطعات سه پایه میباشد که کار آن اتصال دوربین به سه پایه است، البته این یکی از کارهای سه پایه میباشد و کار دیگر آن حرکت بالا، پائین، چپ و راست کردن است که میتوان به کمک هد پایه به راحتی با کمترین حرکت و لرزش انجام داد . سه پایه عموما به سه مدل تقسیم می شود که عبارتند از بال، هد و پن که تفاوت آن در داشتن دسته برای حرکت نداشتن آن است.
 • شاسی:

   محل اتصال سه پایه را شاسی میگویند.
 • قفل در پایه:

   قفل در پایه که باعث میشود ارتفاع سه پایه ثابت بماند سه پایه در حالت معمولی به خاطر حمل نقل راحت تر جمع شده و در جعبه قرار دارد. 
 • ستون مرکزی:

   قسمتی مهمی که از بین شاسی رد شده و سر سه پایه روی آن بسته می شود.

باتوجه به امکانات جدید که شرکت های مختلف برای سه پایه تعبیر میکنند امروزه خریدن سه پایه امری مهم میباشد که با توجه به کاری که شما میخواهید انجام دهید کارائی کافی داشته باشد، لذا پارس نیتک با توجه به تنوع بسیار زیاد در انواع سه پایه میتواند شما را کمک کند که خرید بهتری انجام دهید. در ضمن در پارس نیتک مشاوارن مجربی هستند که میتوانند شما را به صورت تلفنی جهت خرید بهتر راهنمائی کنند.

آنچه در این پست میخوانید..

بیشتر بخوانید…

بیشتر بخوانید…