به علت نوسانات ارزی قبل از ثبت سفارش  استعلام قیمت بگیرید

ارسال کالا

ارسال کالا

ارسال کالا

– ارسال کالا از طرف پارس نیتک با بسته بندی مناسب و مطمئن انجام میشود.

ارسال کال در تهران و محدوده

– ارسال به وسیله پست و پیک، بر مبنای انتخاب مشتری خواهد بود.

– ارسال از طریق پست به صورت پس کرایه و به عهده مشتری خواهد بود.

– اگر کاربر نیاز فوری به تحویل کالا داشته باشد این تحویل در ۲۴ ساعت انجام مشود و کالاهای ارسال شده تا سقف ۲۰ میلیون تومان تحت پوشش بیمه میباشند.

ارسال کالا به شهرستان

– ارسال پست که مطمئن ترین روش میباشد، و معمولا ظرف مدت ۳ روز کاری انجام میشود و هزینه آن به عهده مشتری میباشد و سقف خسارت آن تا مبلغ ۲۰ میلیون تومان میباشد.

– سفارش های دارای ابعاد و وزن بزرگ و زیاد از طریق پست صورت نمیگیرد (طبق قانون شرکت پست) و این سفارشات ( مثلا فون و … ) از طریق باربری و تیپاکس ارسال میشوند و هزینه آن به عهده مشتری میباشد.

– ارسال اکسپرس به صورت سریع و از طریق شرکت های تیپاکس و ماهکس ارسال میشوند و هزینه آن به صورت پس کرایه و به عهده مشتری میباشد.

– خسارت شرکت ماهکس بدون سقف و به مبلغ فاکتور میباشد ودر مورد شرکت تیپاکس تا سقف ۳۰ میلیون تومان میباشد.

– ارسال هوایی از طریق فرودگاه برای شما ارسال میشود و هزینه ۵۰ هزار تومان هزینه حمل و نقل از انبار تا فرودگاه به عهده مشتری میباشد و سقف خسارت این نوع از ارسال ۵۰ میلیون تومان میباشد.

نکته مهم: مشتریان عزیز حتما در حضور مامور پست از وجود سفارش خود درون جعبه پست مطمئن شوند.

کالاهای برگشتی

– هزینه کالاهای برگشتی دردر موارد کالای اشتباه، یا دارای مشکل فنی تا ۷ روز بر عهده شرکت میباشد و اگر اشتباه از سمت خریدار باشد این هزینه بر عهده مشتری میباشد.

نکته بسیار مهم: در موارد خاص یا بر اثر نوسانات ارز به صورت لحظه ای یا اشتباه اپراتور در درج قیمت، سفارش قابل تحویل نمی باشد و خرید لغو میگردد و یا در نهایت قیمت جدید اعلام میگردد.